Jestem żoną.

Od 20 kwietnia br jestem żoną. Jestem żoną, choć myślałam, że nigdy nią nie będę 🙂 Myślałam, że to nie dla mnie. Nie planowałam tego, nie podchodziłam do tego serio. Ale chyba trzeba było trafić na tego jedynego, aby poczuć taką potrzebę.

Zanim trafiłam na Riksa, byłam w różnych związkach i relacjach. Były mniej, bądź bardziej udane, ale na brak wrażeń nie narzekałam. Nie czułam się samotna i po zakończeniu 5-letniego związku nie odczuwałam potrzeby bycia znowu w kolejnym. Zresztą właśnie tak poznałam swojego męża – przez aplikację randkową, szukając „byczka do łóżka”.

Poznając kogokolwiek bardzo szybko mówiłam o swoich poglądach w kwestiach małżeństwa. Odkąd pamiętam, powtarzałyśmy z moją przyjaciółką słowa: Przyrzekam na kobiety stałość niewzruszoną, nienawidzieć ród męski, nigdy nie być żoną. Przecież życie na kocią łapę nie jest złe. A już na pewno póki nie ma się dzieci, a tych przecież nie chciałam. Nie każdy mi wierzył, że ja – jako kobieta nie ciągnę do ołtarza. Często nie wierzyli mi to w mężczyźni, których poznawałam. Myśleli, że to taka gra, żeby ich złapać 😉

I tak oto na mojej drodze pojawił się Riks. Szczerze powiedziawszy, nie sądziłam, że będzie to poważny związek. Wiedziałam, że takiego nie szukam, że nie chcę. Ale On najzwyczajniej w świecie uwiódł mnie, rozkochał w sobie, zdobył. Choć broniłam się przed tym dzielnie 😉 Stosunkowo szybko zamieszkaliśmy ze sobą. To był fantastyczny czas. Zakochałam się jak jeszcze nigdy. Czułam się ważna, kochana, wyjątkowa. Ktoś był i dbał o mnie, rozśmieszał mnie, rozmawiał ze mną, chodził ze mną na randki, snuł plany na temat wspólnej przyszłości. I choć bywały momenty, że wkurzałam się na niego niesamowicie i potrafiliśmy sprzeczać się w różnych kwestiach, to wiedziałam, że jesteśmy sobie pisani. Kiedy klęknął przede mną nie miałam żadnych wątpliwości. Nie miałam ich też w dniu ślubu. I absolutnie nie mam ich nadal.

Jestem żoną. Kocham i jestem kochana.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *